06.11.2017
Долучення до прекрасногоЧитати повністю

Долучення до прекрасного

Студенти 11- е та 11- ма груп факультету економіки і підприємництва разом з кураторами відвідали Уманську картинну галерею та познайомились із творами західноєвропейського та українського мистецтва ХІХ - початку ХХ ст., а також сучасного українського мистецтва.

01.11.2017
Де сконцентрована найбільша частка офшорного капіталуЧитати повністю

Де сконцентрована найбільша частка офшорного капіталу

Оприлюднено перші вражаючі результати в рамках добровільного розкриття інформації про активи в офшорах.

25.10.2017
Власний елеватор додає 30% до ціни на зерноЧитати повністю

Власний елеватор додає 30% до ціни на зерно

За результатами дослідження, проведеного журналом Landlord українські виробники навчились користуватися перевагами елеваторів й активно розбудовують власні зерносховища.

24.10.2017
Чому країни конкурують за ставку податку на прибутокЧитати повністю

Чому країни конкурують за ставку податку на прибуток

Провідні країни світу масово знижують ставки податку на прибуток, намагаючись залучити більше інвестицій. Україна — у тренді. Головне — не спричинити бюджетних втрат.

22.10.2017
«Школа успішного бізнесу» продовжує роботуЧитати повністю

«Школа успішного бізнесу» продовжує роботу

18 жовтня 2017 року на кафедрі економіки відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу» на тему «Україна в глобальних економічних рейтингах: здобутки та втрати»