Не згасне в серці пам’яті свіча…Читати повністю

Не згасне в серці пам’яті свіча…

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 051 «Економіка» відвідали захід, присвячений Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні

29.11.2023
Поєднання наукових кіл і цифрових тенденційЧитати повністю

Поєднання наукових кіл і цифрових тенденцій

Викладачі кафедри економіки успішно завершили комплексні навчальні курси «Візуалізація даних» на платформі онлайн-курсів PROMETHEUS і «Target з налаштування таргетованої реклами» на базі SMM SCHOL «NEWLOOK».

29.11.2023
Засідання-тренінг студентського наукового гуртка  «Школа успішного бізнесу»Читати повністю

Засідання-тренінг студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу»

Відбулось планове засідання студентського наукового гуртка кафедри економіки на тему: «Повоєнний економічний розвиток України: проблеми, пріоритети, завдання»

28.11.2023
Підтримка психічного благополуччя в стресових ситуаціях – основа продуктивності в професійному середовищіЧитати повністю

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки долучились до ініціативи, спрямованої на підтримання ментального здоров'я освітян - онлайн вебінару «Підтримка психічного здоров’я в умовах стресу».

27.11.2023
Міжнародне стажування «Fescue Toxicosis and Management: a course for university students in Ukraine»Читати повністю

Доцент кафедри економіки Оксана ФРОТЕР та здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка Максим ДУЛЬСЬКИЙ пройшли міжнародне стажування «Fescue Toxicosis and Management: a course for university students in Ukraine»

22.11.2023
Гейміфікація як сучасний освітній тренд: використання в освітньому процесі на ОПП «Економіка»Читати повністю

Доцент кафедри економіки Алла РЕВУЦЬКА успішно застосовує метод гейміфікації при вивченні дисципліни "Національна економіка" , використовуючи економічну гру-стратегію «Відбудуй Україну».