Оголошення: науковий дискусійний семінар

Тема створення повноцінного ринку землі в Україні викликає багато різних думок щодо можливих наслідків цього процесу. З метою обговорення  різних аспектів впровадження ринку землі в Україні 29 березня 2018 р. кафедра економіки ініціює проведення наукового дискусійного семінару «Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення: за і проти». Запрошуємо до активної участі науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів та всіх, хто бажає висловити власну позицію з даного питання.

Попередня програма наукового дискусійного семінару

«Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення: за і проти»

1. Вітальне слово завідувача кафедри, д.е.н., професора Мудрака Р.П.

2. Ставлення власників землі та аграріїв до земельної реформи.

3. Перспективи земельної реформи: думка експерта.

4. Дискусія «Зняття мораторію на продаж землі: загроза нацбезпеці чи крок до реформ»

1) Формулювання позиції та аргументи прихильників скасування мораторію (Спікери: команда студентів)

2) Формулювання позиції та аргументи опонентів скасування мораторію  (Спікери: команда студентів)

5. Дебати учасників семінару.

6. Підведення підсумків.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Дата та час проведення: 29 березня 2018 р., 13.30 год.

Місце проведення: УНУС, кафедра економіки, ауд. 212