+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 30 травня 2018

Останній дзвоник у школі № 10 м. Умані

25 травня з нагоди закінчення навчального року пролунав останній дзвінок і для учнів ЗОШ № 10 м. Умані. Учні, вчителі, батьки, запрошені гості заполонили шкільне подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів. На святковій лінійці панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою, зворушливих моментів та приємних емоцій: квіти, дитячі посмішки, учительські настановчі слова й сльози на очах випускників.

У цей урочистий та хвилюючий день, розділити радість з учнями і педагогами, сказати своє напутнє слово випускникам випала нагода доценту кафедри економіки Уманського НУС Людмилі Смолій, яка привітала випускників зі святом останнього дзвоника – самим зворушливим і незабутнім з усіх шкільних свят, висловивши переконання, що кожен них у майбутньому примножить багатства та надбання рідного краю.

Під час свята відбулося урочисте нагородження призерів-переможців: олімпіад, різноманітних конкурсів, спортивних змагань, творчих заходів, які відбувалися впродовж всього року. Також були нагороджені учні, які брали активну участь у громадському житті школи.

Випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки. Також вони виконали останній шкільний вальс, а про завершення навчального року усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

 

 

Людмила Смолій,

к.е.н., доцент кафедри економіки