Путівка в успішне майбутнє. Вступ 2019. Спеціальність 051 «Економіка»

Цьогоріч реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 5 лютого та триватиме до 18 березня – для осіб, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, та до 25 березня – для випускників минулих років.

У 2019 році для вступу до Уманського національного університету садівництва на навчання за освітнім рівнем «Бакалавр» на спеціальність «Економіка» абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з результатом 100 балів і вище з таких конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова або географія (відкрита пропозиція – за кошти державного бюджету та за кошти фізичних або юридичних осіб) та українська мова та література, історія України, географія або математика (небюджетна пропозиція – виключно за кошти фізичних або юридичних осіб).

Також у 2019 році прийматимуться сертифікати 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Якщо, як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати сертифікати з англійської, французької, німецької або іспанської мов за 2018 або 2019 роки.

Для випускників шкіл:

- реєстрація електронних кабінетів та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту - з 01 липня 2019 р.;

- прийом заяв та документів на навчання - з 10 по 22 липня 2019 р.

Для випускників технікумів та коледжів:

- прийом заяв та документів триватиме з 10 липня до 22 липня 2019 р.

Для здобуття ступеня магістра зі спеціальності «Економіка»:

- реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови - з 13 травня по 03 червня 2019 р.;

- єдиний вступний іспит з іноземної мови - 02 липня 2019 р.;

- прийом заяв та документів - з 10 по 23 липня 2019 р.

Для зарахування вступники подають:

Особливості і умови подачі

При поданні заяви

При наявності рекомендації до зарахування

Заява вступника в паперовій або електронній формі

якщо заява подана у електонній формі – роздруковується у ЗВО секретарем комісії;

інших випадках - заповнюється вступником особисто під час подання документів.

оригінал

Документ про отриманий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень

- атестат з додатком або диплом молодшого спеціаліста з додатком – при вступі на здобуття освітнього ступеня бакалавра;

- диплом бакалавра (спеціаліста) з додатком – при вступі на здобуття освітнього ступеня магістра.

оригінал або копія

оригінал

Сертифікати  ЗНО 2017, 2018  та 2019 рр. з результатами (оцінки з іноземної мови приймаються лише із сертифікатів ЗНО 2018 та 2019 років)

- для вступників на основі повної загальної середньої освіти

Сертифікат ЗНО з української мови та літератури 2017, 2018  та 2019 рр. з результатами

- для вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста за спеціальністю 051 «Економіка»

Екзаменаційний листок єдиного вступного іспиту з іноземної мови

- для вступників до магістратури за спеціальністю 051 «Економіка»

1-2 сторінка, відмітка про реєстрацію

копія

Реєстраційний номер облікової картки платника податків

У разі відмови копію відмітки в паспорті про відмову

Фотокартки

Кольорові розміром 3 х 4 см

4 штуки

Військово-обліковий документ

Копія посвідчення про приписку до призовної дільниці або військовий квиток - для військовозобов'язаних

копія

Довідка про реєстрацію місця проживання особи

– для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у 2019р.

якщо є:

пакет документів, що посвідчують спеціальні умови участі у конкурсному відборі.

згідно визначеного переліку, заяви від осіб які мають право на спеціальні умови приймаються лише в паперовій формі

Контакти:

Приймальна комісія:

моб. тел.: (067) 283-40-22; (066) 404-83-11.

E-mail: vstupudau@gmail.com