Остання редакція: 25 березеня 2019

Вітаємо Оксану Сергіївну Фротер із успішним захистом кандидатської дисертації

21 березня відбувся захист дисертаційної роботи викладача кафедри економіки ОКСАНИ СЕРГІЇВНИ ФРОТЕР на тему: «Формування системи соціальної відповідальності суб’єктів аграрного бізнесу» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник – доктор економічних наук, професор – Юлія Олександрівна Нестерчук.

Колектив кафедри економіки факультету економіки і підприємництва щиро вітає Оксану Сергіївну з успішним захистом кандидатської дисертації. Бажаємо ефективної праці на науковій ниві, професійного зростання та успіхів в усьому.