Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Шановні студенти!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди Міжнародного дня студента – свята, яке асоціюється з молодістю та рішучістю.

Студентські роки – це незабутній період, коли людина вчиться відповідальності, набирається мудрості, набуває безцінний життєвий досвід.

Студентство завжди було і буде провідником соціальних змін, рушієм економічного і технічного прогресу.

Впевнені, що Ви досягнете благородних цілей, а знання, отримані сьогодні, дадуть можливість реалізуватися найсміливішим амбіціям.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у добрих починаннях, чудових креативних ідей та досягнень, наполегливості у досягненні мети, надії та любові!

Будьте активними, відстоюйте свою принципову позицію, втілюйте у життя свої інноваційні ідеї!

З найкращими побажаннями,

викладачі кафедри економіки