З Міжнародним днем студента!

17 листопада традиційно відзначається Міжнародний день студента.

Період студентства – найбільш цікавий, веселий, але разом з тим і відповідальний етап у розвитку особистості. Адже, саме тоді відбувається формування її світогляду, переконань та ідеалів, становлення кваліфікованого фахівця.

Студентство є найбільш прогресивним суспільним класом, від якого країна чекає креативності, нових відкриттів та досягнень.

Шановні студенти, саме від результатів вашого навчання та активної громадської позиції залежить майбутнє України. Будьте наполегливими на шляху до обраної мети і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Щиро бажаємо вам творчої наснаги до навчання, успіхів у добрих починаннях, чудових ідей та досягнень, здійснення амбітних планів заради миру, злагоди та добробуту!

З найкращими побажаннями, викладачі кафедри економіки