+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 20 вересня 2021

Студентське самоврядування

Рада студентського самоврядування Уманського НУС є сполучною ланкою між ректором, деканами й академічними групами. Головна мета ради студентського самоврядування — організація концертів, конкурсів, спортивних розваг, контроль за побутом і порядком у гуртожитках та на території студентського містечка, а також створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для навчання та життя молодого покоління.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропагування здорового способу життя колектив ради організовує низку заходів: інтелектуально-розважальний конкурс «Студентський лідер року», літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Дзвони Чорнобиля», спортивні турніри, дискотеки, конкурси краси «Міс і Містер університету», тематичні акції та виховні години, зустрічі з цікавими особистостями сучасності.

Розширення кругозору молоді відбувається шляхом організації екскурсійних поїздок визначними історичними місцями України та країн близького зарубіжжя (Польща, Чехія). З метою популяризації КВН, в університеті проводяться ігри на кубок ректора, під час яких сформувалася університетська команда «Made in UNUS», яка стала неодноразовим призером Аграрної ліги КВН України.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропаганди здорового способу життя колективом студради проводиться низка заходів: традиційні «Козацькі забави», започатковано літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Завітай в гості до ветерана», виставки художніх студентських робіт, конкурси «Студентський сніданок», ігри «Що? Де? Коли?»; інтелектуальний «Квест по місту» тощо.

Для співпраці з іншими закладами вищої освіти та всебічного розвитку студентів регулярно організовуються міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги, проводиться семінар «Молодь за Євроінтеграцію».

Останні новини

Спільна лекція з закордонними партнерами для здобувачів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Спільна лекція з закордонними партнерами для здобувачів спеціальності 051 Економіка

25 листопада 2021 р. відбулась спільна лекція доктора Маріоли Шевчик-Яроцької, викладача кафедри економіки та фінансів Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) та доктора економічних наук, професора Руслана Мудрака в рамках викладання дисципліни «Макроекономіка» для студентів факультету економіки та підприємництва, в тому числі й для здобувачів спеціальності 051 Економіка.

Читати повністю

Гостьова лекція – актуальна форма інтернаціоналізації освітньої діяльностіЧитати повністю

Гостьова лекція – актуальна форма інтернаціоналізації освітньої діяльності

17 листопада 2021 р. року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету економіки і підприємництва було проведено гостьову онлайн-лекцію з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» на тему: «Econometric modelling of cyclical components of telecommunications services usage».

Читати повністю

Алгоритм проходження успішної співбесіди:  web-тренінг у рамках наукового гуртка Читати повністю

Алгоритм проходження успішної співбесіди: web-тренінг у рамках наукового гуртка

На кафедрі економіки відбулося чергове засідання гуртка, присвячене вивченню алгоритму вдалого проходження співбесіди при працевлаштуванні

Читати повністю

Викладач кафедри економіки пройшла міжнародне стажування «Soft skills development in teaching professional training» Читати повністю

Викладач кафедри економіки пройшла міжнародне стажування «Soft skills development in teaching professional training»

Викладач кафедри економіки Алла Осіпова успішно пройшла Міжнародне стажування «Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів» на базі Західно-Фінляндського коледжу (м. Гуйттінен, Фінляндія)

Читати повністю

Всі новини