Остання редакція: 08 жовтня 2018

Конкурс для студентів факультету економіки і підприємництва «Моя професія – економіст»

Кафедра економіки Уманського НУС запрошує студентів факультету економіки і підприємництва проявити свої творчі здібності у конкурсі «МОЯ ПРОФЕСІЯ – ЕКОНОМІСТ».

Для участі в конкурсі необхідно підготувати презентацію професії у форматі PowerPoint та надіслати її на електронну пошту: economika_konkurs@ukr.net з позначкою «на конкурс».

Термін подачі презентації: до 12 жовтня 2018 року.

Підсумки конкурсу будуть підведені 16 жовтня 2018 року.

Переможці отримають заохочувальні призи.

За додатковою інформацією звертатись:

кафедра економіки

Уманський НУС

вул. Інститутська 1б (корпус 4)

каб.211