Остання редакція: 20 листопада 2017

Підведення підсумків І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» №1495 від 09.12.2016 року 9 листопада 2017 р. на кафедрі економіки відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни «Економічна теорія».  Учасниками олімпіади стали 46 студентів факультету економіки і підприємництва.

До складу конкурсної комісії входили:

голова комісії – д.е.н., професор Мудрак Р.П.,

члени комісії – к.е.н., доценти  Котвицька Н.М.,  Костюк В.С., Смолій Л.В.

Згідно з рішенням конкурсної комісії переможцями олімпіади стали:

І місце –    Гунько Наталія, 21-о група;

Савчук Інна, 21-ф група;

ІІ місце –  Волков Нікіта, 21-о група;

ІІІ місце – Стасюк Лілія, 21-ма група.

Колектив кафедри економіки вітає переможців та бажає успіхів і відмінних результатів  в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії!

Людмила Смолій, доцент кафедри економіки