Святкуємо День здоров’я 2021!

На факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва з метою популяризації серед студентів здорового способу життя, розвитку інтересу до фізичної культури і спорту 15 вересня було проведено День здоров’я.

Традиційний День здоров’я проходив у формі змагань, спортивних вікторин і естафет. Подібні конкурси сприяють розвитку навичок спілкування між студентами старших і молодших курсів у неформальній обстановці. До заходу долучилися також і науково-педагогічні працівники факультету економіки і підприємництва.

Активну участь у Дні здоров’я взяли студенти 11-е групи спеціальності 051 Економіка. Першокурсники показали гарну фізичну підготовленість, активність, комунікабельність і вміння працювати в команді.

Найбільш активним учасникам заходу декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук вручила грамоти.

Учасники спортивного заходу отримали безліч позитивних емоцій і безмежне задоволення від участі. Тож бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, творчих і спортивних сил!

Людмила Пархоменко, куратор 11-е групи спеціальності 051 Економіка