Спільна лекція з роботодавцемЧитати повністю

Спільна лекція з роботодавцем

Професором кафедри економіки Мудраком Р. П. і головним агрономом СФГ «Любава» (с. Лукашівка Уманського району Черкаської області) Журавльом Роман Олександровичем, була проведена спільна лекція для студентів 11м-е групи

Розвиток міжнародної академічної співпраціЧитати повністю

Розвиток міжнародної академічної співпраці

Здобувачі освіти спеціальності 051 Економіка мали нагоду прослухати надзвичайно інформативну лекцію доцента Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) Славоміра Ковальського, який в межах вивчення дисципліни «Фінанси» розкрив питання «Фінанси Європейського Союзу». Лектор охарактеризував структуру фінансово-бюджетної системи ЄС та принципи, на яких вона формується, висвітлив основні етапи її становлення та перспективи розвитку.

30.01.2022
Вчимося відпочиваючи!Читати повністю

Вчимося відпочиваючи!

Викладачі кафедри економіки Уманського національного університету садівництва Аліна Бурляй і Людмила Смолій разом зі студентами першого та другого освітніх рівнів Максимом Дульським та Веронікою Шок 25 – 27 січня 2022 року взяли активну участь у бізнес-симуляції від Компанії Корпоративних Тренінгів (CTC) – бізнес-симуляція для фермерів.

28.01.2022
Поповнення фонду навчально-методичної літератури для здобувачів освіти за  ОПП «ЕКОНОМІКА»Читати повністю

Поповнення фонду навчально-методичної літератури для здобувачів освіти за ОПП «ЕКОНОМІКА»

За результатами проведеного фахівцями бібліотеки УНУС аналізу книгозабезпечення освітніх компонентів, що вивчаються здобувачами освіти на освітній програмі Економіка, а також враховуючи побажання науково-педагогічних працівників, які викладають відповідні дисципліни, у 2021 р. було оновлено фонд навчальних посібників та підручників.

19.01.2022
Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу Читати повністю

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Щорічно з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями проводиться Конкурс студентських наукових робіт.

23.12.2021
Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 Економіка

21–23 грудня на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт студентів другого рівня вищої освіти (магістр) за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.