24.10.2017
Чому країни конкурують за ставку податку на прибутокЧитати повністю

Чому країни конкурують за ставку податку на прибуток

Провідні країни світу масово знижують ставки податку на прибуток, намагаючись залучити більше інвестицій. Україна — у тренді. Головне — не спричинити бюджетних втрат.

22.10.2017
«Школа успішного бізнесу» продовжує роботуЧитати повністю

«Школа успішного бізнесу» продовжує роботу

18 жовтня 2017 року на кафедрі економіки відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу» на тему «Україна в глобальних економічних рейтингах: здобутки та втрати»

18.10.2017
Захист дипломних робіт спеціальності «Економіка»Читати повністю

Захист дипломних робіт спеціальності «Економіка»

Вітаємо здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Економіка» з успішним захистом дипломних робіт!

18.10.2017
Відвідання сім’ї захисника ВітчизниЧитати повністю

Відвідання сім’ї захисника Вітчизни

Напередодні Дня захисника України студенти факультету економіки і підприємництва відвідали сім'ю загиблого воїна,уманчанина Олексія Курмашева