Фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертаціїЧитати повністю

Фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації

16 січня на кафедрі економіки відбувся фаховий семінар для проведення попередньої експертизи дисертаційної роботи Бленди Наталії Олександрівни на тему «Формування стратегії розвитку продовольчого комплексу» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 051 «Економіка» галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!Читати повністю

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!

29 грудня відбувся захист дисертаційної роботи викладача кафедри економіки Алли Анастасіївни Осіпової на тему: «Державне регулювання розвитку сільськогосподарського виробництва». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор – Михайло Іванович Мальований.

Неформальна освіта як важливий елемент неперервного навчанняЧитати повністю

Неформальна освіта як важливий елемент неперервного навчання

Одним із соціальних наслідків глобалізації та інформатизації суспільства став розвиток неперервного навчання. Сучасні методи і технології неперервного навчання передбачають можливості отримання знань із різних джерел. Одним з них є неформальна освіта.

Мрії збуваються у наполегливих!Читати повністю

Мрії збуваються у наполегливих!

Екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних робіт по спеціальності «Економіка» присвоїла кваліфікацію магістра з економіки черговим випускникам факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.