23.10.2021
Студенти першого курсу пройшли психологічний тренінгЧитати повністю

Студенти першого курсу пройшли психологічний тренінг

22 жовтня 2021 р. відбулася зустріч студентів 11-е групи факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва з практичним психологом вищої категорії Валентиною Мазуренко. Був проведений психологічний тренінг на тему: «Сила – в Єдності!».

20.10.2021
Спільна лекція на освітньо-професійній програмі «Бізнес – економіка» другого (магістерського) рівня вищої освітиЧитати повністю

У рамках реалізації освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» ОПП «Бізнес-економіка» 19 жовтня 2021 р. доцентом кафедри економіки Аліною Бурляй і головою Уманської районної ради Віталієм Олійником була проведена спільна лекція на тему «Сталий розвиток аграрної сфери України».

17.10.2021
Викладачі кафедри економіки – учасники  The 1st INTERNATIONAL FORUM  SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES"Читати повністю

Викладачі кафедри економіки – учасники The 1st INTERNATIONAL FORUM SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES"

На базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та ГО ′′ Орієнтири сталого розвитку ′′ (Івано-Франківськ, Україна) за підтримки ПРООН в Україні відбувся The 1st INTERNATIONAL FORUM SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES". Серед учасників форуму були і науково-педагогічні працівники кафедри економіки Уманського НУС Аліна Бурляй, Алла Ревуцька та Людмила Смолій

16.10.2021
Формування культури академічної доброчесності у здобувачів – важлива складова освітнього процесуЧитати повністю

У межах комплексного інформаційно-бібліографічного заходу «BiblioSchool for Students» студенти які навчаються за спеціальністю 051 Економіка, стали слухачами та активними учасниками заходу «Говоримо про академічну доброчесність»

16.10.2021
Спільна лекція для студентів спеціальності 051 Економіка  з курсу «Економічна психологія»Читати повністю

Спільна лекція для студентів спеціальності 051 Економіка з курсу «Економічна психологія»

Для здобувачів, які навчаються за спеціальністю Економіка, було організовано проведення спільної лекції з курсу «Економічна психологія», лекторами-модераторами якої стали: доцент кафедри економіки Алла Ревуцька та практичний психолог психологічної служби Уманського НУС, психолог-консультант Валентина Мазуренко.

На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантівЧитати повністю

На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантів

Подані звіти засвідчили плідну роботу аспірантів і їх наукових керівників, а також стали доказом їх наполегливості у досягненні намічених цілей.