+38 (04744) 3-22-26
Меню
Недбайло Вікторія
Недбайло Вікторія
24 жовтня 2021

Недбайло Вікторія

фахівець по роботі з юридичними особами ПАТ «Черкасиенергозбут», випускниця ОПП Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка

 

Після закінчення коледжу  переді мною постав вибір, де продовжити своє навчання. Серед багатьох університетів я вибрала Уманський національний  університет садівництва, адже саме він є одним з провідних ЗВО не лише в нашому регіоні, а й  межах всієї країни. Навчатись тут завжди було престижно та цікаво, тому саме в цьому університеті я продовжила здобувати освіту за спеціальністю Економіка. Ця спеціальність дозволяє в подальшому працювати як власне економістом, так і за багатьма суміжними професіями, пов’язаними з економікою.

Впродовж навчання я знайшла нових друзів, познайомилася з неординарними людьми. Хотілося б подякувати науково-педагогічним працівникам за індивідуальний підхід та широку базу знань, яку вони нам передали. Викладання предметів – на високому рівні, у кожного з викладачів свій підхід, власне бачення предмета. Вони з розумінням ставились до студентів, давали поради та рекомендації щодо навчання, роботи та практики. Усе це в комплексі дало мені змогу сформуватися як особистості, розвинути різноманітні навички, розширити коло знайомств, та врешті, отримавши омріяний диплом, працювати на посаді фахівця по роботі з юридичними особами ПАТ «Черкасиенергозбут». Переконана, що здобуті в університеті знання допоможуть мені у досягненні успіхів в особистому розвитку та професійній діяльності.