+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 04 лютого 2021

Науковий гурток

Науковий студентський гурток

 кафедри  економіки

«ШКОЛА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ»

Керівник гуртка – к.е.н., доцент Смолій Л.В.

Наукова спрямованість гуртка: реалізація наукового і творчого потенціалу здобувачів вищої освіти з питань функціонування сучасної ринкової економічної системи в умовах глобалізації та європейської інтеграції.

      


Мета студентського наукового гуртка – сприяння розвитку творчого потенціалу студентів; формування інтересу до глибокого вивчення навчальних дисциплін; навчання пошуково-дослідницькій діяльності в певній галузі науки; сприяння розкриттю науково-дослідного потенціалу членів гуртка; підвищення якості теоретичної підготовки студентів.

    

 Завдання студентського наукового гуртка:

 

  • орієнтація студентів на активну участь в науково-дослідній діяльності;
  • оволодіння студентами методиками науково-дослідної роботи, умінням
  • самостійно i творчо мислити, використовувати отримані знання;
  • розвиток навичок самостійної роботи з науковою літературою, Internet-ресурсами, складання i оформлення доповідей i звітів за результатами науково-дослідної роботи;
  • сприяння та організація видання наукових праць студентів;
  • участь членів гуртка в науково-практичних конференціях, різних формах презентацій науково-дослідницьких робіт;
  • ведення активної суспільної, культурної i наукової діяльності з метою формування професійної компетентності та мобільності, здатності до швидкої адаптації, постійного оновлення теоретичних знань та практичних навичок;
  • здійснення  контактів з  установами,  організаціями,  підприємцями,  що мають   практичний   досвід   в   ефективному   вирішенні   складних   економічних проблем;
  • вивчення,  узагальнення  i розповсюдження  передового досвіду закладів вищої освіти з питань організації науково-дослідницької роботи студентів;
  • підготовка та представлення пропозицій щодо розвитку та вдосконалення наукової i творчої діяльності студентів.

Останні новини

На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективуЧитати повністю

На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективу

25 лютого відбулися збори трудового колективу факультету економіки Уманського національного університету садівництва. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про роботу факультету за 2020 рік.

Читати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштуванняЧитати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштування

24 лютого 2021 року студенти спеціальності «Економіка» були запрошені директором центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки І.І Чернегою на семінар «Працевлаштування молоді при сприянні служби зайнятості». Даний захід проходив за участі директора Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василя Федоровича Скрипника.

Читати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових дослідженьЧитати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових досліджень

Науковці кафедри економіки взяли участь у засіданні фахового семінару, проведеного на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!

Почесну грамоту Черкаської облдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток наукової та науково-педагогічної галузі Черкащини і з нагоди засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, директорів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області отримала доцент кафедри економіки Уманського НУС Людмила Смолій.

Читати повністю

Всі новини