19.01.2022
Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу Читати повністю

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Щорічно з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями проводиться Конкурс студентських наукових робіт.

23.12.2021
Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 Економіка

21–23 грудня на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт студентів другого рівня вищої освіти (магістр) за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

20.12.2021
Corteva розпочала освітню програму в Уманському національному університеті садівництваЧитати повністю

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience розпочала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні, яка буде реалізована в Уманському національному університеті садівництва для студентів спеціальності «Економіка».

16.12.2021
Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференціїЧитати повністю

Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференції

Науковці кафедри економіки д.е.н. Аліна Бурляй та к.е.н. Людмила Смолій взяли участь в 10-й Міжнародній науковій конференції «Ефективність у бізнесі», що відбулась 14 грудня 2021 року в Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському (Польща). Організатором заходу виступав економічний факультет Академії, свої доповіді в on-line-режимі презентували науковці з Польщі, України та Казахстану

16.12.2021
Міжуніверситетська зустріч гарантів освітньо-професійних програм: завдання, перспективи, досвідЧитати повністю

У рамках договору про академічну мобільність між Уманським національним університетом садівництва і Мукачівським державним університетом відбулася зустріч гарантів освітніх програм з метою обговорення змістового наповнення освітньо-професійних програм.

06.12.2021
Розширюємо горизонти студентської наукиЧитати повністю

Розширюємо горизонти студентської науки

Студенти, які навчаються за спеціальністю 051 Економіка: здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Максим Дульський (науковий керівник – к.е.н., доцент Людмила Смолій) та другого (магістерського) рівня вищої освіти Віталій Смолій (науковий керівник д.е.н., доцент Аліна Бурляй) стали учасниками Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»