+38 (04744) 3-22-26
Меню

Магістру

Підготовка здобувачів вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва здійснюється за відповідними освітньо-професійними, освітньо-науковими, науковими програмами на таких рівнях вищої освіти: початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти; перший (бакалаврський) рівень; другий (магістерський) рівень; третій (освітньо-науковий) рівень; науковий рівень. Здобуття вищої освіти на кожному рівні вищої освіти передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої (освітньо-професійної чи освітньо-наукової) або наукової програми, що є підставою для присудження відповідного ступеня вищої освіти: молодший бакалавр; бакалавр; магістр; доктор філософії; доктор наук. 

Навчальний час здобувачів вищої освіти визначається обсягом кредитів ЄСТS, необхідних для здобуття відповідного ступеня вищої освіти

Формами здобуття вищої освіти в УНУС є: інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна); дуальна. Освітній процес здійснюється за такими формами: навчальні заняття; самостійна робота; практична підготовка; контрольні заходи.

Основними видами навчальних занять в Уманському національному університеті садівництва є: лекція; лабораторне, практичне, семінарське, індивідуальне заняття; консультація.

В основу рейтингового оцінювання знань студента закладена 100-бальна шкала оцінювання (максимально можлива сума балів, яку може набрати студент за всіма видами контролю знань з дисципліни з урахуванням поточної успішності, самостійної роботи, виконання індивідуального навчально-дослідного завдання (ІНДЗ), науково-дослідної роботи та інше).

З дисциплін, для яких навчальним планом передбачено проведення підсумкового контролю (екзамену) на поточно-модульний контроль виділяється 70 балів, на підсумковий контроль – 30 балів. З дисциплін, для яких підсумковий контроль передбачено у формі заліку, на поточно-модульний контроль виділяється 100 балів.

Останні новини

Участь здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти у Літній школі «Зелені навички молоді з ризиком маргіналізації для успішного працевлаштування та роботи в період переходу до зеленої та сталої економіки»Читати повністю

Участь здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти у Літній школі «Зелені навички молоді з ризиком маргіналізації для успішного працевлаштування та роботи в період переходу до зеленої та сталої економіки»

Здобувач-магістрант пройшов навчання в Літній школі «Зелені навички молоді з ризиком маргіналізації для успішного працевлаштування та роботи в період переходу до зеленої та сталої економіки»

Читати повністю

Підвищення професійної етики науково-педагогічних працівників кафедри економіки через курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів»Читати повністю

Підвищення професійної етики науково-педагогічних працівників кафедри економіки через курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки долучилися до онлайн-курсу «Зрозуміло про конфлікт інтересів» від Національного агентства з питань запобігання корупції

Читати повністю

Сила єдності!Читати повністю

Сила єдності!

ГО «4.5.0. Україна» висловила свою подяку спільноті кафедри економіки за активну участь і значний вклад у волонтерську діяльність

Читати повністю

Майбутнє освітніх комунікацій: доцентка кафедри економіки взяла участь у міжнародній програмі підвищення кваліфікаціїЧитати повністю

Майбутнє освітніх комунікацій: доцентка кафедри економіки взяла участь у міжнародній програмі підвищення кваліфікації

Участь Алли ОСІПОВОЇ у міжнародній онлайн-програмі підвищення кваліфікації працівників ЗВО «Сила соціальних мереж у професійному розвитку представників університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку»

Читати повністю

Всі новини