+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 04 лютого 2022

Студентське самоврядування

Рада студентського самоврядування Уманського НУС є сполучною ланкою між ректором, деканами й академічними групами. Головна мета ради студентського самоврядування — організація концертів, конкурсів, спортивних розваг, контроль за побутом і порядком у гуртожитках та на території студентського містечка, а також створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для навчання та життя молодого покоління.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропагування здорового способу життя колектив ради організовує низку заходів: інтелектуально-розважальний конкурс «Студентський лідер року», літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Дзвони Чорнобиля», спортивні турніри, дискотеки, конкурси краси «Міс і Містер університету», тематичні акції та виховні години, зустрічі з цікавими особистостями сучасності.

Розширення кругозору молоді відбувається шляхом організації екскурсійних поїздок визначними історичними місцями України та країн близького зарубіжжя (Польща, Чехія). З метою популяризації КВН, в університеті проводяться ігри на кубок ректора, під час яких сформувалася університетська команда «Made in UNUS», яка стала неодноразовим призером Аграрної ліги КВН України.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропаганди здорового способу життя колективом студради проводиться низка заходів: традиційні «Козацькі забави», започатковано літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Завітай в гості до ветерана», виставки художніх студентських робіт, конкурси «Студентський сніданок», ігри «Що? Де? Коли?»; інтелектуальний «Квест по місту» тощо.

Для співпраці з іншими закладами вищої освіти та всебічного розвитку студентів регулярно організовуються міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги, проводиться семінар «Молодь за Євроінтеграцію».

Останні новини

Літня школа АПД – новий інструмент професійного розвитку науково-педагогічних працівниківЧитати повністю

Літня школа АПД – новий інструмент професійного розвитку науково-педагогічних працівників

Прагнення науково-педагогічних працівників до актуалізації знань перед початком навчального року спонукало доцентів кафедри економіки Людмилу Смолій та Аллу Ревуцьку стати учасниками Літньої школи в межах проєкту "Німецько-український агрополітичний діалог" (АПД)

Читати повністю

Вітаємо з присвоєнням вченого званняЧитати повністю

Вітаємо з присвоєнням вченого звання

Наказом Міністерства освіти і науки України 06.06.2022 № 530 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2022 року № 320» присвоєно вчене звання професора кафедри економіки доктору економічних наук Аліні Павлівні БУРЛЯЙ

Читати повністю

Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзаменЧитати повністю

Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзамен

Атестаційні випробування проводилися 02 червня 2022 р. для здобувачів освіти заочної форми навчання та 07 червня для здобувачів освіти денної форми навчання. Підсумкова атестація здійснювалася у формі екзаменаційного тестування в онлайн форматі за допомогою системи дистанційної освіти Moodle

Читати повністю

Підсумки роботи секції «Економіка»  Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва І.М. Єремєєва Читати повністю

Підсумки роботи секції «Економіка» Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва І.М. Єремєєва

31 травня 2022 р. на кафедрі економіки відбулася презентація досліджень здобувачів освіти в рамках засідання наукової секції. Робочими мовами проведення конференції були українська та англійська.

Читати повністю

Всі новини