+38 (04744) 3-22-26
Меню

Студентське самоврядування

Рада студентського самоврядування Уманського НУС є сполучною ланкою між ректором, деканами й академічними групами. Головна мета ради студентського самоврядування — організація концертів, конкурсів, спортивних розваг, контроль за побутом і порядком у гуртожитках та на території студентського містечка, а також створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для навчання та життя молодого покоління.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропагування здорового способу життя колектив ради організовує низку заходів: інтелектуально-розважальний конкурс «Студентський лідер року», літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Дзвони Чорнобиля», спортивні турніри, дискотеки, конкурси краси «Міс і Містер університету», тематичні акції та виховні години, зустрічі з цікавими особистостями сучасності.

Розширення кругозору молоді відбувається шляхом організації екскурсійних поїздок визначними історичними місцями України та країн близького зарубіжжя (Польща, Чехія). З метою популяризації КВН, в університеті проводяться ігри на кубок ректора, під час яких сформувалася університетська команда «Made in UNUS», яка стала неодноразовим призером Аграрної ліги КВН України.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропаганди здорового способу життя колективом студради проводиться низка заходів: традиційні «Козацькі забави», започатковано літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Завітай в гості до ветерана», виставки художніх студентських робіт, конкурси «Студентський сніданок», ігри «Що? Де? Коли?»; інтелектуальний «Квест по місту» тощо.

Для співпраці з іншими закладами вищої освіти та всебічного розвитку студентів регулярно організовуються міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги, проводиться семінар «Молодь за Євроінтеграцію».

Останні новини

Участь у Зимовій економічній школі «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» Читати повністю

Участь у Зимовій економічній школі «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»

Викладачі кафедри економіки взяли участь у роботі Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір».

Читати повністю

Участь в міжкафедральному семінарі з метою дисемінації результатів академічної мобільності за програмою ЕРАЗМУС+Читати повністю

Участь в міжкафедральному семінарі з метою дисемінації результатів академічної мобільності за програмою ЕРАЗМУС+

Науковці кафедри економіки взяли участь в міжкафедральному семінарі на тему: «Стажування за програмою ERASMUS + в Університеті прикладних наук ім. Лавослава Ружички у місті Вуковар, Хорватія"

Читати повністю

Візит до фермерського господарства «Гадз»Читати повністю

Візит до фермерського господарства «Гадз»

У рамках розвитку практичних аспектів освітнього процесу, завідувач кафедри економіки Алла ОСІПОВА, разом з колегами, відвідали передове фермерське господарство «ГАДЗ». Це підприємство, яке здійснює повний цикл агропромислового виробництва, відкрило свої двері для обговорення можливостей дуальної освіти

Читати повністю

Участь у Організаційній зустрічі міжнародного проекту DEFEPЧитати повністю

Участь у Організаційній зустрічі міжнародного проекту DEFEP

Завідувачка кафедри економіки, доцент Алла ОСІПОВА взяла участь у Організаційній зустрічі партнерів міжнародного проекту "DEFEP" у рамках програми Еразмус+

Читати повністю

Всі новини