+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 22 лютого 2021

Студентське самоврядування

Рада студентського самоврядування Уманського НУС є сполучною ланкою між ректором, деканами й академічними групами. Головна мета ради студентського самоврядування — організація концертів, конкурсів, спортивних розваг, контроль за побутом і порядком у гуртожитках та на території студентського містечка, а також створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для навчання та життя молодого покоління.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропагування здорового способу життя колектив ради організовує низку заходів: інтелектуально-розважальний конкурс «Студентський лідер року», літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Дзвони Чорнобиля», спортивні турніри, дискотеки, конкурси краси «Міс і Містер університету», тематичні акції та виховні години, зустрічі з цікавими особистостями сучасності.

Розширення кругозору молоді відбувається шляхом організації екскурсійних поїздок визначними історичними місцями України та країн близького зарубіжжя (Польща, Чехія). З метою популяризації КВН, в університеті проводяться ігри на кубок ректора, під час яких сформувалася університетська команда «Made in UNUS», яка стала неодноразовим призером Аграрної ліги КВН України.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропаганди здорового способу життя колективом студради проводиться низка заходів: традиційні «Козацькі забави», започатковано літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Завітай в гості до ветерана», виставки художніх студентських робіт, конкурси «Студентський сніданок», ігри «Що? Де? Коли?»; інтелектуальний «Квест по місту» тощо.

Для співпраці з іншими закладами вищої освіти та всебічного розвитку студентів регулярно організовуються міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги, проводиться семінар «Молодь за Євроінтеграцію».

Останні новини

На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективуЧитати повністю

На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективу

25 лютого відбулися збори трудового колективу факультету економіки Уманського національного університету садівництва. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про роботу факультету за 2020 рік.

Читати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштуванняЧитати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштування

24 лютого 2021 року студенти спеціальності «Економіка» були запрошені директором центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки І.І Чернегою на семінар «Працевлаштування молоді при сприянні служби зайнятості». Даний захід проходив за участі директора Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василя Федоровича Скрипника.

Читати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових дослідженьЧитати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових досліджень

Науковці кафедри економіки взяли участь у засіданні фахового семінару, проведеного на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!

Почесну грамоту Черкаської облдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток наукової та науково-педагогічної галузі Черкащини і з нагоди засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, директорів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області отримала доцент кафедри економіки Уманського НУС Людмила Смолій.

Читати повністю

Всі новини