+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 22 лютого 2021

Студентське самоврядування

Рада студентського самоврядування Уманського НУС є сполучною ланкою між ректором, деканами й академічними групами. Головна мета ради студентського самоврядування — організація концертів, конкурсів, спортивних розваг, контроль за побутом і порядком у гуртожитках та на території студентського містечка, а також створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для навчання та життя молодого покоління.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропагування здорового способу життя колектив ради організовує низку заходів: інтелектуально-розважальний конкурс «Студентський лідер року», літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Дзвони Чорнобиля», спортивні турніри, дискотеки, конкурси краси «Міс і Містер університету», тематичні акції та виховні години, зустрічі з цікавими особистостями сучасності.

Розширення кругозору молоді відбувається шляхом організації екскурсійних поїздок визначними історичними місцями України та країн близького зарубіжжя (Польща, Чехія). З метою популяризації КВН, в університеті проводяться ігри на кубок ректора, під час яких сформувалася університетська команда «Made in UNUS», яка стала неодноразовим призером Аграрної ліги КВН України.

З метою підвищення рівня освіченості, виховання національної самосвідомості особистості та пропаганди здорового способу життя колективом студради проводиться низка заходів: традиційні «Козацькі забави», започатковано літературні конкурси, акції «Запали свічку», «Завітай в гості до ветерана», виставки художніх студентських робіт, конкурси «Студентський сніданок», ігри «Що? Де? Коли?»; інтелектуальний «Квест по місту» тощо.

Для співпраці з іншими закладами вищої освіти та всебічного розвитку студентів регулярно організовуються міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги, проводиться семінар «Молодь за Євроінтеграцію».

Останні новини

Підвищення викладацької майстерності:   інформаційний захід щодо популяризації академічної доброчесностіЧитати повністю

Підвищення викладацької майстерності: інформаційний захід щодо популяризації академічної доброчесності

У рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 р. викладачі кафедри економіки стали учасниками онлайн-вебінару «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Читати повністю

Академічна доброчесність при підготовці навчально-методичних матеріалівЧитати повністю

Академічна доброчесність при підготовці навчально-методичних матеріалів

15 вересня 2021 року викладачі кафедри економіки взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів», організованому компанією Unicheck Україна та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Читати повністю

Святкуємо День здоров’я 2021!Читати повністю

Святкуємо День здоров’я 2021!

Активну участь у Дні здоров’я взяли студенти 11-е групи спеціальності 051 Економіка. Першокурсники показали гарну фізичну підготовленість, активність, комунікабельність та вміння працювати в команді.

Читати повністю

Візит студентів до компанії «Ерідон тех»Читати повністю

Візит студентів до компанії «Ерідон тех»

З метою налагодження взаємодії освіти і ринку праці відбулася зустріч здобувачів другого рівня вищої освіти (магістр) освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 «Економіка» Уманського НУС – директором Уманського представництва «Ерідон тех» Володимиром Степанюком.

Читати повністю

Всі новини