19.11.2023
Відкриваючи горизонти: студенти Гайворонського політехнічного фахового коледжу відвідали УНУСЧитати повністю

Кафедру економіки Уманського національного університету садівництва відвідали студенти Гайворонського політехнічного фахового коледжу

19.11.2023
Студентські інноваційні дослідження у центрі уваги XV  Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної економіки»Читати повністю

Студентські інноваційні дослідження у центрі уваги XV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної економіки»

13.11.2023
Участь викладачів, аспірантів і студентів у ІІI Міжнародній науково-практичній конференції науково-педагогічних працівників та молодих науковців «Актуальні аспекти розвитку науки і освіти»Читати повністю

Активну участь у роботі ІІI Міжнародної науково-практичної конференції науково-педагогічних працівників та молодих науковців «Актуальні аспекти розвитку науки і освіти» взяли науковці кафедри економіки та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП "Бізнес-економіка"

Спільна лекція зі стейкхолдером з дисципліни «Макроекономіка» Читати повністю

Спільна лекція зі стейкхолдером з дисципліни «Макроекономіка»

08.11.2023
Наукові здобутки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка, ОПП «Бізнес-економіка»Читати повністю

Студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка ОПП Бізнес-економіка результативно попрацювали у 2023 р. на міжнародних наукових конференціях, в тому числі й за кордоном

03.11.2023
Лекція з гостьовим лектором-практиком для здобувачів першого (бакалаврський) рівня вищої освіти спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

2 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція з дисципліни «Національна економіка» на тему «Демократія, економічна свобода та економічний порядок» для здобувачів другого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка.