![Участь у Зимовій економічній школі «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»](assets/cache/images/2024/news/zimova-shkola/350x260-1_.f95.jpeg)
Участь у Зимовій економічній школі «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»
Викладачі кафедри економіки взяли участь у роботі Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір».
Викладачі кафедри економіки взяли участь у роботі Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір».
Науковці кафедри економіки взяли участь в міжкафедральному семінарі на тему: «Стажування за програмою ERASMUS + в Університеті прикладних наук ім. Лавослава Ружички у місті Вуковар, Хорватія"
У рамках розвитку практичних аспектів освітнього процесу, завідувач кафедри економіки Алла ОСІПОВА, разом з колегами, відвідали передове фермерське господарство «ГАДЗ». Це підприємство, яке здійснює повний цикл агропромислового виробництва, відкрило свої двері для обговорення можливостей дуальної освіти
Завідувачка кафедри економіки, доцент Алла ОСІПОВА взяла участь у Організаційній зустрічі партнерів міжнародного проекту "DEFEP" у рамках програми Еразмус+
28 грудня 2023 року на розширеному засіданні кафедри економіки заслухано звіти здобувачів ступеня вищої освіти "доктор філософії" за спеціальністю 051 Економіка.
Відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання зі спеціальності 051 Економіка