Навчальний візит команди проєкту ERASMUS+ KA2 DEFEP до Іспанії
Науковці кафедри економіки - серед учасників навчального візиту до Universidad Rey Juan Carlos (м. Мадрид, Іспанія) у рамках міжнародного проєкту DEFEP Project Erasmus+ KA2 international project «Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market»
Впроваджуючи теорію в дію: спільна лекція для студентів-економістів
На кафедрі економіки проведено спільну лекцію зі стейкголдером із дисципліни «Державне регулювання економіки для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка
Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка відвідали Ярмарок вакансій – щорічний івент, який дає змогу студентам і потенційним роботодавцям спілкуватися «face-to-face».
Надихаємо на активний спосіб життя: підсумки ХІV Дня здоров’я
Науково-педагогічні працівники кафедри економіки та здобувачі вищої освіти долучились до заходів, присвячених ХІV Дню здоров’я «Спортивна молодь – здорова нація».
Вшановуючи традиції, надихаючи майбутнє: 179-річчя Уманського національного університету садівництва
Протягом майже двох століть Уманський національний університет садівництва є джерелом знань, виховує покоління студентів і науковців, робить значний внесок у підготовку фахівців для аграрного сектору економіки