Бібліотека Уманського національного університету садівництва поповнилася виданнями з економіки та бізнесу

Бібліотека Уманського національного університету садівництва нещодавно отримала значне поповнення навчальних ресурсів, що відповідають сучасним вимогам освітнього процесу. Серед нових надходжень – низка фундаментальних та інноваційних підручників з ключових аспектів економіки і бізнесу.

До колекції бібліотеки додані книги з бізнес-економіки, теорії бізнесу, зеленої економіки, інтелектуального бізнесу, стратегічного управління, національної економіки, економіки та бізнес-інновацій та ін. Ці ресурси підтримають якість навчання студентів бакалаврської програми «Економіка» та магістерської програми «Бізнес-економіка».

Колектив кафедри економіки висловлює щиру подяку бібліотеці за збагачення навчально-методичної бази, що забезпечує важливий внесок у розвиток освітніх програм і наукові інтереси студентства та викладачів.

Це оновлення дозволить студентам і викладачам отримувати доступ до найновіших наукових досліджень і практичних матеріалів, сприяючи підготовці кваліфікованих фахівців, здатних впроваджувати інноваційні підходи в економіку та підприємництво.

Запрошуємо студентів і викладачів активно користуватися бібліотечними ресурсами для свого професійного зростання та розвитку.