День вишиванки – традиції, що об’єднують

16 травня Уманський національний університет садівництва відзначив День вишиванки – символ культурної єдності та національної гордості України.

У ці непрості часи війни, це свято є нагадуванням про нашу силу і нескореність, про культурний зв’язок, що об’єднує покоління українців в боротьбі за свободу та незалежність.

Студенти та викладачі кафедри економіки долучилися до заходів, демонструючи свої вишиванки, кожна з яких мала унікальний орнамент і колорит. Важливість вишиванки як символу національної ідентичності та опору не можна переоцінити. Вона нагадує нам про силу, яка живе в кожному з нас, і про зв’язок поколінь, який міцніє навіть у найскладніші часи.

Цьогорічне святкування Дня вишиванки підтвердило, що навіть в умовах війни український дух залишається непохитним, а наші традиції продовжують надихати та об’єднувати спільноту навколо спільних цінностей і прагнень.

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки