Магістр ОПП «Бізнес-економіка» – фіналіст конкурсу наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки»

У рамках проєкту «Rethink waste week» програми ERASMUS+ Jean Monnet Project «Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС» був оголошений конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки», який проходив у Сумському національному аграрному університету.

Для участі у конкурсі було подано 32 роботи з різних областей України. Одним із числа конкурсантів став студент-магістр кафедри економіки Білокур Артур, який презентував конкурсну роботу на тему: «Circular economy in Ukraine: adaptation of basic ideas and mechanisms from the experience of European countries». Робота була оцінена на високому рівні та пройшла у фінал конкурсу, який відбудеться 10 листопада 2022 року.

Викладачі кафедри бажають Артуру Білокуру успішного захисту наукового проєкту, подальших досягнень у навчанні та повсякденній професійній діяльності.

Алла РЕВУЦЬКА, гарант ОПП «Бізнес-економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти