Міжнародне стажування «Fescue Toxicosis and Management: a course for university students in Ukraine»

Міжнародне стажування дозволяє розширити форми міжнародної співпраці, сприяє покращенню фахової професійної підготовки, можливості перейняття прогресивного зарубіжного досвіду, розвитку наукового потенціалу та підвищенню рівня знання іноземної (англійської) мови.

В рамках підтримки України під час війни Добровільним об’єднанням аграрних університетів США (Університет Міссурі, Університет Північної Кароліни, Університет Джорджії та Технологічний університет Вірджинії) було організоване міжнародне стажування «Fescue Toxicosis and Management: a course for university students in Ukraine» для молодих вчених (студентів, аспірантів та викладачів) Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, Уманського національного університету садівництва і Подільського державного університету.

З 7 вересня по 16 листопада 2023 року доцент кафедри економіки Оксана ФРОТЕР та здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка Максим ДУЛЬСЬКИЙ взяли участь у міжнародному стажуванні.

Основними завданнями стажування були: поширення знань про серйозну виробничу проблему відновлення пасовищ в американському сільському господарстві з позицій агрономії, ветеринарії, аграрної економіки та менеджменту; опрацювання мультидисциплінарного підходу до вирішення проблеми; підтримка викладачів і молодих вчених України під час війни з метою сталого розвитку галузі тваринництва.

Молоді науковці активно обговорювали актуальні питання вказаної проблеми з урахуванням особливостей сільського господарства України та США, а також співпрацювали у напрямку застосування прогресивних ідей американського досвіду у вітчизняному освітньому просторі, зокрема в секторі аграрної економіки.

Щиро вдячні спікерам з США за досвід та прогресивні ідеї  для сталого розвитку аграрної галузі.

Оксана ФРОТЕР, доцент кафедри економіки