На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективу

25 лютого відбулися збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.  Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про роботу факультету за 2020 рік.

З метою профілактики та запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 збори проведено дистанційно у форматі ZOOM-конференції.

Декан факультету, професор, д.е.н. Юлія Нестерчук доповіла про основні здобутки та досягнення колективу за 2020 рік. Особливу увагу присутніх Юлія Олександрівна зосередила на вступній кампанії 2021.

Колектив факультету затвердив представлений деканом звіт і підтримав усі оголошені пропозиції.