На кафедрі економіки проведено серію інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності

У рамках підготовки до нового навчального року було проведено серію спеціалізованих інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Захід охопив як студентів, так і співробітників кафедри, зосередивши увагу на актуальних питаннях безпеки в сучасних умовах.

Основні аспекти, розглянуті під час інструктажів:

• Безпека на робочих місцях: включала рекомендації щодо запобігання виробничим травмам, правильне використання обладнання та дотримання санітарно-гігієнічних норм.
  • Дії у випадку надзвичайних ситуацій: обговорювалися алгоритми дій під час виникнення пожеж, при отриманні сигналу «Повітряна тривога», а також у випадках інших потенційних небезпек.
  • Електробезпека: надано вичерпну інформацію про основні правила користування електроприладами та запобігання ураженню електричним струмом.
  • Пожежна безпека: акцент зроблено на правильних діях під час пожежі, евакуаційних маршрутах та користуванні засобами пожежогасіння.
  • Основи домедичної допомоги: учасники отримали практичні поради щодо надання першої допомоги при нещасних випадках, таких як опіки, порізи та інші травми.
  • Правила дорожнього руху та безпека на транспорті: студентам та працівникам нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху, як пішоходам, так і водіям.

Такі заходи сприяють підвищенню рівня обізнаності та готовності до можливих надзвичайних ситуацій, що є ключовим чинником у створенні безпечного освітнього середовища.