Наукові здобутки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка, ОПП «Бізнес-економіка»

Не підлягає сумніву те, що розвиток студентської молоді безпосередньо пов'язаний із активною формою їх спілкування та обговорення результатів наукових досліджень на конференціях, семінарах, круглих столах тощо. Студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка ОПП Бізнес-економіка результативно попрацювали у 2023 р. на  міжнародних наукових конференціях, в тому числі й за кордоном, свідченням чого є отримані сертифікати учасників.

Колектив кафедри економіки цінує наукові доробки здобувачів освіти та підтримує їх  у проявах ініціативності, компетентності, працелюбності та у прагненні до досліджень сучасних економічних процесів.

Гарант ОПП «Бізнес-економіка» Алла РЕВУЦЬКА