Оголошення: науковий дискусійний семінар «Розвиток агропродовольчого виробництва в умовах кліматичних змін»

Науковий дискусійний семінар

Тема: «Розвиток агропродовольчого виробництва в умовах кліматичних змін»

Питання модернізації традиційної моделі аграрного виробництва, з урахуванням глобальних кліматичних змін, викликає безліч різних думок і суперечностей серед науковців. Зміна клімату – надважливе питання сучасності, пов’язане із глобальною продовольчою безпекою, ефективне забезпечення якої можливе за умови суттєвого поліпшення способів управління агропродовольчими системами і наявними природними ресурсами.

У зв’язку із нагальною необхідністю привертання якомога більшої уваги наукової та підприємницької спільноти, неурядових громадських організацій і небайдужих громадян до анонсованої проблеми, кафедра економіки факультету економіки і підприємництва Уманського НУС ініціює проведення наукового дискусійного семінару «Розвиток агропродовольчого виробництва в умовах кліматичних змін» у режимі відеоконференції, як елемент участі в Міжнародному науковому проекті «Багаторівнева освіта та професійне навчання з питаннь кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах (Climed, Erasmus+)».

Запрошуємо до активної участі науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів і всіх, хто бажає висловити власну позицію з даного питання.

Дата проведення: 22 квітня 2021 р. 11:30.

Місце проведення: Zoom

Zoom meeting invitation - Zoom Meeting Руслан Мудрак