Науковий дискусійний семінар з аграрної економіки: аналіз і стратегічні перспективи

9 травня на кафедрі економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбувся науковий дискусійний семінар на тему «Аграрний сектор економіки України в умовах воєнного стану та перспективи його розвитку в післявоєнний період». Цей захід зібрав здобувачів освіти і науково-педагогічних працівників кафедри для обговорення актуальних викликів і можливостей, які стоять перед аграрним сектором у сучасних умовах.

Учасники семінару ділилися своїми дослідженнями та аналізом поточного стану аграрного сектору, обговорюючи стратегії адаптації до складнощів воєнного часу і визначаючи напрямки для подальшого розвитку в післявоєнний період. Серед головних тем дискусії були стан і перспективи розвитку харчової промисловості України в умовах Євроінтеграції, фактичний стан і реальні потреби українських аграріїв у інвестиціях, грантова підтримка агробізнесу під час воєнного стану, криза людського розвитку під час російської агресії та шляхи її подолання в післявоєнний період, виклики та перспективи ринку землі під час воєнного часу тощо.

Цей семінар підкреслив значення наукової спільноти в аналізі та розробці відповідей на нагальні проблеми, що стоять перед країною в часи криз. Важливість таких заходів не може бути переоцінена, адже вони сприяють обміну знаннями та досвідом, що є ключовими для підтримки стійкості та розвитку аграрного сектора в Україні.

Дякуємо всім доповідачам і учасникам за активну участь та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки