Всеукраїнська студентська олімпіада

27 та 28 лютого 2017 року на кафедрі економіки відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016р. №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р.»  відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія» та з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка». В олімпіадах, метою проведення яких стали пошук обдарованої студентської молоді та стимулювання її творчої праці, прийняло участь відповідно 45 та 25 студентів І – V курсів.

Конкурсною комісією, до складу якої входили д.е.н., професор Мудрак Р.П., к.е.н., доценти Костюк В.С., Бурляй А.П. та Котвицька Н.М., визначено переможців, які показали найвищий рівень підготовки:

з дисципліни «Економічна теорія»:

І місце –     Задорожний Руслан (група 31-о);

Тихонюк Юлія (група 31-о);

ІІ місце –    Петріченко Анна Василівна (група 31-о);

Драган Оксана Ігорівна (група 31-о);

ІІІ місце –   Галамага Оксана (група 31-о);

з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка»:

І місце –     Гайдай Зоряна (група 52-мам);

ІІ місце –    Сербін Аліна (група 52-ем);

ІІІ місце –   Лосінець Марія (група 52-фм).

Колектив кафедри економіки вітає переможців і призерів та рекомендує їх для участі в ІІ турі Всеукраїнської студентської  олімпіади.

К.е.н., доцент кафедри економіки Людмила Смолій