До Дня гідності та свободи: вшанування пам’яті Віталія ВАСИЛЬЦОВА

21 листопада, в День Гідності та Свободи, студенти кафедри економіки Уманського національного університету садівництва приєдналися до громадського вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей день є символом незламності українського народу у боротьбі за демократичні цінності та європейське майбутнє.

У рамках заходу, студенти разом з викладачами здійснили покладання квітів до меморіальної дошки випускника університету, Героя Небесної Сотні Віталія Васільцова, який став символом мужності і патріотизму. Його історія надихає молодь відстоювати свої переконання та вносити вклад у майбутнє України.

Ці дії студентів не лише відображають глибоку шану до загиблих героїв, але й підкреслюють важливість збереження історичної пам'яті та передачі цінностей свободи наступним поколінням.