Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Щорічно з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями проводиться Конкурс студентських наукових робіт.

Відповідно до наказу № 01-06/221 від 10.12.2021 року по Уманському національному університету садівництва з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році, кафедрою економіки була створено конкурсну комісію у складі: Мудрак Р.П. – голова комісії, Костюк В.С., Ревуцька А.О., Смолій Л.В., на розгляд якої студентами спеціальності 051 Економіка було подано наукові роботи.

Членами конкурсної комісії кафедри економіки було проведено експертизу поданих робіт та визначено призові місця:

1 місце – Рудь Катерина Сергіївна (21-е група, науковий керівник – д.е.н., професор Мудрак Р.П.);

2 місце –  Белак Олексій Миколайович (11 м-е група, науковий керівник - к.е.н., доцент Ревуцька А.О.);

3 місце – Мазур Богдан Володимирович (41-е група, науковий керівник – к.е.н., доцент Смолій Л.В.).

За підсумками проведення І туру, згадані студентські наукові роботи рекомендовано надіслати до базового вищого навчального закладу для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.