Переможці конкурсу «Спеціальність «Економіка» – престижна професія майбутнього»

У рамках відзначення Дня економіста, викладачами кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було організовано конкурс «Спеціальність «Економіка» – престижна професія майбутнього».

10 жовтня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо розгляду студентських відеопрезентацій та есе, що були подані на конкурс.

За результатами голосування  членів конкурсної комісії призові місця були розподілені наступним чином:

• у номінації «Краща відеопрезентація»:

1 місце – авторський колектив: Дрозд Аліна (21-ма), Білокур Артур (21- е), Матвієнко Ілона (21-о), Васильєва Ірина (11-ма), Мазур Богдан (21-е), Волков Михайло (21-е);

2 місце – Караульна Крістіна (31-е);

3 місце – Кабацюра Олександра (31-е);

• у номінації «Краще есе»:

1 місце – Репіченко Анастасія (31-е);

2 місце – Мазур Богдан  (21-е);

3 місце – Кругла Анастасія  (21-пт).

Завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Руслан Мудрак привітав переможців та побажав усім учасникам конкурсу подальшої плідної роботи, досягнення нових успіхів і звершень, всебічної самореалізації.

Оксана Фротер, к.е.н., викладач-стажист  кафедри економіки