Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі економіки

30 листопада 2022 р. на кафедрі економіки завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни «Економічна теорія» та з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка». В олімпіадах, метою проведення яких стали пошук обдарованої студентської молоді та стимулювання її творчої праці, прийняло участь відповідно 34 та 18 студентів І – ІV курсів факультету економіки і підприємництва. Олімпіада проводилась в режимі віддаленої роботи з використанням платформи MOODLE.  Комплекс завдань для участі в олімпіадах передбачав виконання двох типів завдань: тестування та розвʼязання розрахункових задач.

Конкурсною комісією було визначено переможців, які показали найкращі результати:

з дисципліни «Економічна теорія»:

І місце –    Войтих Анна Володимирівна, 21 мб-о група

ІІ місце –  Семененко Ірина Василівна, 21мб-о  група

ІІІ місце – Головко Аліна Олександрівна, 11 м-е група

з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка»:

І місце  –  Головко Аліна Олександрівна, 11 м-е група

ІІ місце –  Шпитко Дмитро Олегович, 11 к-е група

ІІІ місце –  Морозюк Ілона Олександрівна, 11 к-е група

Переможців запропоновано відзначити грамотами і рекомендувати для участі в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади.

Людмила СМОЛІЙ, доцент кафедри економіки