Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році»  з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади  12 та 13  листопада 2019 р. на кафедрі економіки відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни «Економічна теорія» та з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка». В олімпіадах, метою проведення яких стали пошук обдарованої студентської молоді та стимулювання її творчої праці, прийняло участь відповідно 45 та 25 студентів І – ІV курсів.

Конкурсною комісією, до складу якої входили д.е.н., професор Мудрак Р.П., к.е.н., доценти Ревуцька А.О., Смолій Л.В., та Костюк В.С., визначено переможців, які показали найвищий рівень підготовки:

з дисципліни «Економічна теорія»:

І місце –    Мазур Богдан Володимирович, 21-е група;

ІІ місце – Грицай Каріна Сергіївна, 21-ф  група;

ІІІ місце – Вовк Валентина Валеріївна, 21-о група.

з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка»:

І місце  – Рабинюк Анна  Олександрівна, 11 к-е група;

ІІ місце –  Волков Михайло Романович, 21-е група;

ІІІ місцеДекарчук Валентин, 11 м-е група.

Людмила Смолій, доцент кафедри економіки