Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти зі спеціальності 051«Економіка»

10 червня 2019 року в Уманському НУС відбулася підсумкова атестація студентів 4 курсу факультету економіки і підприємництва денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» освітнього рівня «Бакалавр».

Екзаменаційна комісія працювала у складі: голови – завідувача кафедри економіки Уманського національного університету садівництва, доктора економічних наук, професора Руслана Мудрака; членів – кандидатів економічних наук, доцентів Віри Костюк, Алли Ревуцької, Людмили Смолій та секретаря − кандидата економічних наук, старшого викладача Яни Нестерчук.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих фахівців з економіки, які володіють глибокими теоретичними знаннями та практичними навиками з присвоєної кваліфікації. Усі студенти продемонстрували належний рівень знань та виявили бажання продовжити навчання в Уманському НУС за освітнім рівнем «Магістр» за спеціальністю 051 «Економіка».

Колектив кафедри економіки вітає студентів з успішним складанням комплексного кваліфікаційного екзамену! Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень та дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах і кар’єрного зростання!

Оксана Фротер, викладач-стажист кафедри економіки