Підтримка психічного благополуччя в стресових ситуаціях – основа продуктивності в професійному середовищі

У рамках постійного прагнення підвищувати професійні навички, викладачі кафедри економіки взяли участь у пізнавальному онлайн вебінарі на тему «Підтримка психічного здоров’я в умовах стресу». Цей захід став ключовою частиною низки ініціатив, спрямованих на сприяння розвитку викладацьких навичок серед науково-педагогічних працівників.

Вебінар, проведений Валентиною МАЗУРЕНКО, практичним психологом Уманського національного університету садівництва, заглибився в критично важливу тему психічного здоров’я, особливо в контексті складних умов, з якими часто зіштовхуються освітяни. Пані Валентина надала цінні поради та стратегії, які допоможуть викладачам долати стресові ситуації в їхньому професійному та особистому житті.

Кафедра економіки визнає величезну цінність подібних тренінгів у формуванні дружньої та стійкої академічної спільноти. Адже, надаючи нашим викладачам інструменти для управління стресом і підтримки психічного благополуччя, ми опосередковано сприяємо створенню більш здорового і продуктивного освітнього середовища для наших студентів.

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки