Поєднання наукових кіл і цифрових тенденцій

Викладачі кафедри економіки успішно завершили комплексні навчальні курси «Візуалізація даних» на платформі онлайн-курсів PROMETHEUS і «Target з налаштування таргетованої реклами» на базі SMM SCHOL «NEWLOOK». Ці досягнення є важливим кроком у постійному прагненні підтримувати високі академічні стандарти та залишатися актуальними у цифровому світі, що швидко розвивається.

Візуалізація даних є важливою навичкою в сучасному середовищі, керованому даними, що дозволяє викладачам представляти складну інформацію в доступній і цікавій формі. Такі вміння є не лише важливими для досліджень і викладання, але й допомагають ефективно розуміти та інтерпретувати дані.

Курс з налаштування таргетованої реклами в соціальних мережах є безцінною навичкою у контексті академічного середовища, що дозволяє науковцям просувати свої дослідження, залучати потенційних співавторів і взаємодіяти з громадськістю та студентами на платформах, де вони найбільш активні. Цей підхід відіграє важливу роль у подоланні розриву між академічними колами та суспільством, роблячи наукову роботу більш помітною та доступною.

Готовність викладачів вчитися та адаптуватися є потужним прикладом для студентів, підкреслюючи важливість навчання впродовж усього життя та адаптивності у професійному розвитку. Це також демонструє прихильність кафедри економіки до надання цілісної та орієнтованої на майбутнє освіти.

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки