Проміжна атестація здобувачів ступеня вищої освіти «Доктор філософії» спеціальності 051 «Економіка»

28 лютого на кафедрі економіки відбувся розгляд та обговорення звітів здобувачів ступеня вищої освіти доктора філософії спеціальності 051 «Економіка».

Засідання відкривала декан факультету економіки і підприємництва, д.е.н., професор Юлія НЕСТЕРЧУК, яка окреслила особливості організації освітнього процесу здобувачів ступеня вищої освіти доктора філософії в сучасних умовах.

Захист звітів аспірантів відбувався з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.  Здобувачі ступеня вищої освіти доктора філософії представили результати виконання індивідуального плану освітньо-наукової програми. Зокрема, було презентовано власні досягнення в розрізі освітньої і наукової складових.

Звітування проходило продуктивно з активним обговоренням, під час якого аспіранти отримали рекомендації та пропозиції щодо подальшого вдосконалення науково-дослідної роботи.

Оксана Фротер, к.е.н., старший викладач кафедри економіки