Річне звітування здобувачів ступеня вищої освіти «Доктор філософії» спеціальності 051 Економіка

7 червня на кафедрі економіки відбувся розгляд та обговорення річних звітів здобувачів ступеня вищої освіти доктора філософії спеціальності 051 Економіка.

Засідання відкрив завідувач кафедри економіки, д.е.н., професор Руслан МУДРАК, який охарактеризував ключові аспекти організації освітнього процесу здобувачів ступеня вищої освіти доктора філософії в сучасних умовах.

Здобувачі ступеня вищої освіти доктора філософії представили результати виконання індивідуального плану наукової роботи за звітний період у розрізі освітньої і наукової складових, акцентуючи при цьому увагу на результатах дисертаційного дослідження, їхній актуальності, науковій новизні та прикладному значенні.

Представлені звітні матеріали були вивчені й обговорені на засіданні кафедри, а здобувачі отримали рекомендації та пропозиції щодо подальшого удосконалення науково-дослідної роботи.

Оксана Фротер, к.е.н., старший викладач кафедри економіки