Семінар-тренінг «Як обрати професію майбутнього»

16 березня 2018 року доцент кафедри економіки  Ревуцька Алла Олександрівна прийняла участь у семінарі з передачі методики тренінгу «Як обрати професію майбутнього» м. Київ. Автором тренінгу була член Міжнародної Асоціації Фасилітаторів (IAF) коуч-тренер Татяна Сухенко. Тренінг був корисним для батьків, вчителів та викладачів ВНЗ. Дана методика розкриває профорієнтаційну роботу в стилі коучинг. На практиці було показано сучасні підходи до профорієнтації, що дає можливість чітко скоординувати випускника у виборі професії, враховуючи його всі здібності та приховані якості, що в подальшому призведе до вдалого вибору, та успішно реалізувати себе в обраній сфері діяльності. По закінченню тренінгу кожен з учасників отримав методичні рекомендації для проведення даного тренінгу та авторський посібник Тамари Сухенко «Як обрати професію майбутнього».

Смолій Людмила,

доцент кафедри економіки