Сила єдності!

У ці важкі часи, коли Україна продовжує відважно захищатися від агресії, спільнота Уманського національного університету садівництва, включаючи науково-педагогічних працівників і студентів кафедри економіки, активно долучається до волонтерських ініціатив.

Громадська організація «4.5.0. Україна» відіграє важливу роль у наданні допомоги нашим захисникам та підтримці внутрішньо переміщених осіб і ветеранів, а колектив кафедри допомагає цій місії, демонструючи непохитну солідарність та готовність допомагати.

Нещодавно ГО «4.5.0. Україна» висловила свою подяку спільноті нашого університету, а також працівникам і студентам кафедри економіки, за активну участь і значний вклад у волонтерську діяльність. Ми глибоко пишаємося цим визнанням і продовжуємо працювати, щоб забезпечити всебічну підтримку та внести свій вклад у перемогу України.