Спільна лекція зі стейкхолдером з дисципліни «Макроекономіка»

Якісні зміни у системі вищої освіти України мають бути спрямовані, перш за все, на її відповідність актуальним запитам збоку роботодавців. Лише так вища школа стане не просто активним учасником модернізації національної економіки, а безальтернативними джерелом формування головного драйвера розвитку суспільного виробництва – людського капіталу.

Одним із перевірених способів досягнення такої амбітної цілі є активне залучення роботодавців до освітнього процесу. З цією метою 6 листопада на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва для студентів 2 курсу факультету економіки і підприємництва була проведена спільна зі стейкхолдером лекція з дисципліни «Макроекономіка» на тему «Грошовий ринок та монетарна політика». Співдоповідачі лекції: збоку НПП кафедри економіки – професор Руслан МУДРАК, збоку роботодавців – головний економіст територіального відділення АТ «Ощадбанк» № 10023/0349 в м. Умань Інна САВЧУК.

Пані Інна ознайомила здобувачів вищої освіти із функціями, принципами та особливостями роботи Національного банку України, суттю головних монетарних інструментів, метою, обставинами та способами їх застосування, місією АТ «Ощадбанк», поділилася цікавими прикладами зі своєї професійної діяльності тощо.

Окрім позитивного освітнього ефекту, зустріч другокурсників із банкіром Інною САВЧУК мала позитивний виховний ефект. Адже гостя – випускниця факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Під час навчання вона була однією із найкращих серед студентів факультету. Тому, власним прикладом довела, що старанне і наполегливе здобуття вищої освіти є найвигіднішою інвестицією в успішне професійне майбутнє.

Колектив кафедри економіки висловлює вдячність пані Інні за участь у спільній лекції, бажає нових успіхів у професійній діяльності та сподівається на продовження співпраці.

Руслан МУДРАК, професор кафедри економіки