Студентський квиток – знак початку нового етапу життя!

Студентські роки – це новий етап, нові відкриття і нові емоції. Відзначаючи День знань, Уманський національний університет садівництва знову відкрив свої двері для рідних студентів і тепло зустрів першокурсників.

Вчорашні абітурієнти поринули в творчу атмосферу навчального закладу, познайомилася з кураторами, прийняли урочисту клятву посвяти в студенти. Впевнені, ви зробили правильний вибір!

Щиро вітаємо першокурсників серед когорти студентства Уманського національного університету садівництва. Бажаємо вам наполегливо опановувати основи майбутнього фаху, відчувати радість пізнання і невпинно прагнути до відкриттів.

Міцного здоров’я вам, успіхів у навчанні, безмежної енергії, щастя та оптимізму.