Святкування Дня міста Умань

Традиційно, особливою подією для усіх уманчан та гостей міста є святкування Дня народження міста Умань.

Цьогоріч, програма заходів досить насичена, цікава та різноманітна.

Зокрема, 7 жовтня відбулися виставка установ, громадських організацій міста, вищих навчальних закладів, ЗОШ та ДНЗ міста «Тобі, рідна Умань!», ярмарок, фестиваль вуличної їжі, а також святковий концерт.

Колектив кафедри економіки взяв активну участь у виставці-презентації Уманського національного університету садівництва. Зокрема, було представлено результати наукових досліджень викладачів кафедри, викладені у посібниках, підручниках та монографіях.

Вітаємо усіх жителів та гостей міста зі святом!  Бажаємо мирного неба над головою, щастя, радісних звісток і чудових подій, спільних перемог і благополучного життя!