Святкування Дня здоров'я

Доброю традицією для студентів факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва стало щорічне святкування День здоров’я.

Студенти-економісти 11-е, 11-к-е та 31-е груп разом із своїми кураторами Яною Нестерчук і Аллою Ревуцькою також дотрималися традиції та побували на святкуванні Дня здоров’я, який проходив 20 вересня у Білогрудівському таборі.

Студенти активно демонстрували свої спортивні успіхи в різних змаганнях, конкурсах і естафетах. Слід відзначити велику підтримку вболівальників за своїх одногрупників, учасників спортивних естафет.

Деканом факультету економіки і підприємництва Юлією Нестерчук було вручено грамоти найбільш активним учасникам заходу за проявлений ентузіазм та пропаганду колективного духу.